Nemzetközi szinten jegyzett triatlonos, ironman specialista.

Hétszeres ironman magyar bajnok, az Arizona Ironman és az olaszországi ElbaMan győztese.

Kilencszeres ironman bajnok.

Következő verseny:
25
2017.02

Aktualitások

« 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 ... utolsó »

IRONMAN Cozumel, Mexico

2016.11.13.

IRONMAN Cozumel, Mexico, Cozumel

Major József 7. helyen ért célba 08:21:33-as idővel.

futóideje: 02:46:50, ami a verseny legjobb futóideje volt!

2016.08.03.

A Kisalföld újságírója Szeghalmi Balázs interjút készített Major Józseffel.

Az M4-en a nagyatádi verseny összefoglalója

2016.08.03.

M4 Sport

Major József tizedszer indul Nagyatádon

2016.07.08.

Nagyon büszkék vagyunk, hogy a csúcstartót ismét köreinkben köszönthetjük. Mi vett rá, hogy ismét Nagyatádon állj a rajtvonalhoz?

Az elmúlt négy évben nem indultam Nagyatádon, amivel egy 10 éves sorozatot szakítottam meg. Mivel Phoenixbe költöztem, így főleg az amerikai versenyekre fókuszáltam, és a nemzetközi megmérettetések mellett nem tudtam beilleszteni a programomba ezt a versenyt. Be kell vallanom, hogy mindig fájó szívvel néztem az online közvetítést. Idén, bő két év után utazok haza, hogy meglátogassam a családomat, barátaimat, és úgy gondoltam, hogy egyúttal ismét elindulok a nagyatádi viadalon is.

A kisalföldi vasember betegséggel küzd, de nem adja fel!

2015.11.05.

Rocky Point triatlon

2015.04.29.

A képhez: A srác verseny közben megsérült, kórházba vitték. Ellátták, kiengedték, Ő visszajött és befejezte a versenyt. Józsi nekiadta a nyereményét.

Miért fontos a mentális felkészülés?

2014.08.09.

Amikor rövid időkülönbséggel indultam versenyeken, valójában nem a fizikális fáradtság jelentette a legnagnagyobb kihívást. Jól éreztem magam az úszáson, bringán is pörögtek a lábaim, és még a futás elejével sem volt gond. De a futás feléhez közeledve elkezdtem gondolkodni: “Hiszen alig egy-két hét telt el az előző verseny óta..., fáradtnak kellene lennem!” Ezek után már hiába küzdöttem, bár a szervezetem még bírta a tempót, megrogytam lelkileg.

Keszthely Triathlon - Nemzetközi triatlon verseny sok ismert versenyzővel

2014.05.30.

Gyönyörű környezet, európai szintű rendezés, kiemelkedő pénzdíj és a legnagyobb triatlonos példaképek! Ezt ígérik a szervezők a május 31-én sorra kerülő Keszthely Triathlonra.

Powered By Pita Jungle

2014.05.02.

I’m very excited to announce my new partnership with Pita Jungle. When I came to Arizona, Pita Jungle was one of the first restaurants that caught my attention. Mediterranean food has always been very close to me, and I like the fun and welcoming environment along with Pita Jungle’s vey unique and creative style. My wife, Lucy and I didn’t go out very often before Pita Jungle, but with Pita Jungle it has been different! We love the selection of healthy foods. The meals are always fresh and nutritious. As a professional triathlete I have to watch what I eat and make sure I take in enough calories with a fair amount of protein and carbohydrates. Every time I go to Pita Jungle I find it very comforting to know that I can always find a fresh green salad with chicken or salmon in it, or having a cold wrap, or any kind of gyros after a large plate of hummus or any other

delicious dish. Most of the meals have the perfect balance of nutritional sources whether I have to recover after a 6-hour bike ride, have to grab something before an afternoon swim session, or go on a run... It was a natural and logical choice when I decided to ask Pita Jungle for a partnership. I couldn’t imagine a better sponsor than my most favorite restaurant in town! Of course, I am so very proud to have Pita Jungle as one of my leading sponsors.

3 év után a Keszthely Triathlonra tér vissza a sportlegenda

2014.03.03.

Az egyik legnagyobb hosszútávú triatlonos sportlegenda 3 év kihagyás után hazarepül az Amerikai Egyesült Államokból, hogy a Keszthely Triathlonon versenyezzen.

A hétszeres magyar bajnok, Major Józsi már évek óta Arizonában él, így az utóbbi időben ritkán láthattuk Magyarországon versenyezni. Józsi kiemelkedő futó és kerékpáros teljesítményét nemzetközi szinten is a legjobbakkal jegyzik, így nagyon nagy öröm, hogy május 31-én a keszthelyi pályán fog versenyezni. Lássuk, mit válaszol a 19 kérdés rovat első interjúalanya... Tovább >>>

Forrás: keszthelytriathlon.hu

Ironman Arizona

2013.11.16.

Vasárnap rendezik az Ironman Arizona versenyt, ahol 2008-ban kettős magyar győzelem született. Nem csak ezért volt történelmi jelentőségű (legalábbis a magyar triatlon történetében az volt), hanem mert ez volt az ironman-ek történetének legszorosabb befutója a férfiaknál: 1 perc 13 másodpercen belül ért célba az első négy helyezett, köztük első helyen Major József. Az idei versenyt élőben lehet követni, november 17-én, magyar idő szerint 14:45-től. LIVE COVERAGE

Major József hétvégén a Florida Ironman-en áll rajthoz

2013.11.01.

A tíz hetes felkészülés részeként Major József két fél-ironman távú versenyen állt rajthoz. Szeptember végén a san diego-i Superfrog Triatlonon indult, ahol több mint 7 perccel biciklizte le a mezőnyt, és győzött. Három héttel később Arizonában is elsőként szakította át a célszalagot a Life Time Tri SOMA Triatlonon.

Második féltávú győzelem három hét alatt: SOMA Triatlon 1. hely

2013.10.23.

Három héttel a san diego-i SUPERFROG féltávú triatlon után, Major József az arizonai Tempe-ben is győzött! Beszámoló a blogban.